Victron Energy Solární regulátor BlueSolar MPPT 150/45, 12/24/48V, 45A

Neohodnoceno
Značka: Victron Energy
Napětí panelů až 150 V, maximální nabíjecí proud 45A. Baterie 12/24/48V, FV max 650/1300/2600Wp.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Kód: E7781
5 528 Kč 4 568,60 Kč bez DPH
Victron Energy Solární regulátor BlueSolar MPPT 150/45, 12/24/48V, 45A
Neohodnoceno
Značka: Victron Energy
Victron Energy Solární regulátor BlueSolar MPPT 150/45, 12/24/48V, 45A
Doprava zdarma

Solární nabíječka sbírá energii ze solárních panelů a ukládá ji do baterií. Použitím nejnovějších a nejrychlejších technologií, BlueSolar maximalizuje tuto sklizeň energie a inteligentně jí řídí, aby se tak dosáhlo plného nabití v co nejkratším čase. BlueSolar udržuje baterii zdravou a prodlužuje její životnost.

Neustálým sledováním napětí a proudu vašich solárních (PV) panelů technologie MPPT zajišťuje, že každá kapka dostupné energie je z vašich panelů vyždímána a sklizena pro skladování. Zvláště v případě proměnlivé oblačnosti, kdy se neustále mění intenzita slunečního záření. MPPT solární regulátory Victron Energy patří mezi absolutní světovou špičku v tomto oboru. Nabízí ultra rychlé MPPT sledování, které zajišťuje maximální možné solární zisky. Zejména při zatažené obloze s častou změnou intenzity osvitu jsou solární zisky o 30% vyšší oproti klasickým PWM regulátorům nebo o 10% vyšší oproti pomalejším MPPT regulátorům.

BatteryLife revoluční nabíjecí program - Pokud regulátor není schopen plně nabít baterie během jednoho dne, bývá výsledkem postupné vybíjení baterie, každým cyklem se tento stav nadále prohlubuje. To způsobí plné vybití, možnost sulfatace baterie a následně zničení nebo významnou ztrátu kapacity během několika týdnů nebo měsíců. BatteryLife nabíjecí algoritmus tento stav monitoruje a pokud k němu začne docházet, pak každý den zvýší úroveň vypnutí zátěže od baterie dokud nedojde k dosažení absorbčního nabíjení. Od tohoto okamžiku bude nadále upravována hodnota odpojení od zátěže tak, aby absorbční dobíjení proběhlo ca každý týden.

Napětí solárních panelů musí přesáhnout napětí baterie alespoň o 5 V, aby začal regulátor pracovat a nabíjet baterii. Regulátor nabíjí do chvíle, kdy je napětí panelů o 1 V vyšší než napětí baterie.

Dálkově spravujte a sledujte rozsáhlé funkce regulátoru BlueSolar MPPT připojením Bluetooth dongle a jeho spárováním se smartphonem nebo jiným zařízením přes VictronConnect. Pokud je vaše zařízení připojeno k internetu, portál Victron Remote Management Portal (VRM) poskytuje přístup k plnému výkonu vašeho MPPT, a to kdykoli a kdekoli; obě služby jsou k použití zdarma.

Pro výběr vhodného regulátoru můžete využít KALKULAČKU VICTRON (anglicky).

Doplňkové parametry

Kategorie: REGULÁTORY
Záruka: 60 měsíců
Hmotnost: 1.25 kg
Produktové číslo výrobce: SCC115045222
Typ: MPPT
Maximální napětí z panelů: 150V
Maximální nabíjecí proud: 45A
FV max: 650/1300/2600Wp
Pro baterie: 12/24/48V

Jak získat data z BlueSolar MPPT regulátoru pomocí VE.Direct Bluetooth Smart dongle

Nastavení BlueSolar MPPT regulátoru pomocí VictronConnect