Victron Energy Cerbo GX

Neohodnoceno
Značka: Victron Energy
Nové komunikační centrum Cerbo GX umožňuje bezpečně kontrolovat solární systém odkudkoliv a maximalizuje jeho výkon.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Kód: E8001
7 945 Kč 6 566,12 Kč bez DPH
Victron Energy Cerbo GX
Neohodnoceno
Značka: Victron Energy
Victron Energy Cerbo GX
Doprava zdarma

Monitorování solárních panelů a celého systému
Toto zbrusu nové komunikační centrum umožňuje bezpečně kontrolovat solární systém odkudkoliv, a maximalizuje jeho výkon. Jednoduše se připojíte přes portál na dálkové ovládání Victron Remote Management (VRM), nebo získejte přímý přístup prostřednictvím samostatného displeje GX Touch 50, MFD nebo aplikace VictronConnect přes Bluetooth. CERBO GX spojuje všechny nejlepší charakteristiky konektivity a představuje inteligentní řešení pro energetické systémy ve zcela novém světle.

Dokonalé monitorování a kontrola
Jednoduše sledujte stav nabití baterie, spotřebu energie, energetické zisky od fotovoltaických panelů, generátoru nebo distribuční sítě. Zkontrolujte hladinu v nádržích nebo naměřenou teplotu. Snadno kontrolujte limit vstupního proudu z pobřežní sítě, generátor(y) (automatického) spuštění / zastavení nebo optimalizujte práci systému změnou jakýchkoli nastavení. Reagujte na varování, provádějte diagnostické testy a řešte vznikající otázky dálkově. Se zařízením Cerbo GX jsou všechny výzvy spojené s ovládáním energetického systému hračkou.

Maximalizujte výkon systému
Zařízení Cerbo GX maximalizuje výkon komponentů energetického systému v reálném čase a perfektně celý systém seřizuje. Díky procesoru Dual-Core a portu sběrnice CAN můžete nyní podporovat ještě větší systémy a také sledovat ovládané (lithiové) baterie, zatímco druhý port může podporovat až do 25 současně připojených solárních regulátorů VE.Can. Díky nové podpoře NMEA 2000-out zařízení GX lze jednoduše začlenit do sítě jakékoliv lodě. Čtyři porty pro nádrže, čtyři porty pro teplotní měření spolu se 3 porty VE.Direct, 3 porty USB, 4 digitálními vstupy a 2 relé posunují možnosti ovládání na novou úroveň. Maximalizace výkonu celého energetického systému je jednodušší než kdykoliv předtím.

Rozšiřte svůj přehled
S volitelným příslušenstvím - dotykovým displejem GX Touch 50 anebo GX Touch 70 budete mít  okamžitý přehled celého svého systému a podle potřeby budete moci rychle měnit nastavení. Díky svému tenkému vodotěsnému designu, jednoduché montáži přímo na palubní desku a snadné instalaci displej poskytuje velkou flexibilitu.

Jednoduchá montáž a konfigurování
Zařízení Cerbo GX je nyní optimalizováno tak, aby splňovalo a dokonce převyšovalo požadavky odborníků na instalaci. Toto zařízení se jednoduše montuje na nosnou lištu DIN (pomocí DIN35 adapter small, který není součástí dodávky) a jeho samostatný dotykový displej lze přišroubovat přímo na palubní desku, takže není zapotřebí vyřezávat vhodný otvor (jak tomu bylo u zařízení Color Control GX), kromě toho, zařízení se připojuje pouze jedním kabelem, což znamená, že už nemusíte táhnout k palubní desce více kabelů. Nová funkce Bluetooth umožňuje rychlé připojování a konfigurování prostřednictvím naší aplikace VictronConnect.

Zvládněte jakoukoli výzvu
Zařízení Cerbo GX může sloužit k nekonečnému počtu účelů a přináší dokonalé ovládání pro nejrůznější použití. U systémů zahrnujících generátory, jako například námořní technika, nebo záložní systémy a off-grid, automaticky nastartuje / zastaví generátor nebo odloží zapalování do konce „tiché“ doby. V případě úschoven energie udržuje záložní baterie nabité na 100 %, naskočí při výpadcích energie a odvede přebytečnou (solární) energii do vlastní spotřeby, čímž ušetří vaše peníze. Pro záchranná vozidla je zárukou bezchybného fungování všech důležitých energetických systémů. Ale to je pouze pár příkladů...

Obsah balení:

  • Victron komunikační centrum Cerbo GX
  • Napájecí kabel
  • Konektory pro připojení snímačů a relé
  • 2x RJ45 konektor
  • Návod k použití

Hlavní rozdíly mezi Cerbo-S GX a Cerbo GX:

  • Cerbo GX má BMS-Can port
  • Cerbo GX má 4 odporové vstupy hladiny nádrže
  • Cerbo GX má 4 vstupy pro snímání teplotyProhlédněte si podrobný online manuál s popisem všech funkcí zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: OVLÁDÁNÍ A MONITORING
Záruka: 60 měsíců
Hmotnost: 0.4 kg
Produktové číslo výrobce: BPP900450100
Podporované napětí (V): 8-70
Instalace: zeď nebo DIN lišta 35mm
Port VE.Direct: 3x
Port VE.Bus: 2x RJ45
Port VE.Can: 2x RJ45
Port BMS-Can: 2x RJ45
Bezdrátové rozhraní: Bluetooth a WiFi
Rozměry (mm): 78 x 154 x 48
Provozní teplota (°C): -20 až 50

Cerbo GX Introduction

Unboxing the new Cerbo GX & GX Touch 50 screen