Victron Energy GX Touch 50

Neohodnoceno
Značka: Victron Energy
Pětipalcový dotykový displej GX Touch 50 je příslušenství pro Cerbo GX.
Dostupnost obvykle skladem, expedice do 7 dnů
Možnosti doručení
Kód: E8002
6 042 Kč 4 993,39 Kč bez DPH
Victron Energy GX Touch 50
Neohodnoceno
Značka: Victron Energy
Victron Energy GX Touch 50
Doprava zdarma

Dotykový displej GX Touch 50 je příslušenství pro Cerbo GX anebo pro Cerbo-S GX. Pětipalcový dotykový displej poskytuje okamžitý přehled o Vašem systému a umožňuje rychle upravit nastavení. Je jednoduše připojený k Cerbo GX (anebo k Cerbo-S GX) pomocí jediného kabelu. Jeho velmi tenký vodotěsný design, nastavení nahoře a jeho jednoduchá instalace přinášejí velkou flexibilitu.

Jednoduchá instalace
Dotykový displej GX Touch lze přišroubovat přímo na palubní desku, takže není zapotřebí vyřezávat vhodný otvor (jak tomu bylo u zařízení Color Control GX), kromě toho, zařízení se připojuje pouze jedním kabelem, což znamená, že už nemusíte táhnout k palubní desce více kabelů.

Dokonalé monitorování a kontrola
GX Touch 50 společně s Cerbo GX (anebo s Cerbo-S GX) - toto zbrusu nové komunikační centrum umožňuje bezpečně kontrolovat solární systém odkudkoliv, a maximalizuje jeho výkon. Jednoduše se připojíte přes portál na dálkové ovládání Victron Remote Management (VRM), nebo získejte přímý přístup prostřednictvím samostatného displeje GX Touch 50, MFD nebo aplikace VictronConnect přes Bluetooth. Tato novinka v řadě GX spojuje všechny nejlepší charakteristiky konektivity a představuje inteligentní řešení pro energetické systémy ve zcela novém světle.

Doplňkové parametry

Kategorie: OVLÁDÁNÍ A MONITORING
Záruka: 60 měsíců
Hmotnost: 0.4 kg
Produktové číslo výrobce: BPP900455050
Úhlopříčka: 5"
Rozlišení: 800 x 480
Délka kabelu (m): 2
Video port: HDMI
Napájecí port: USB
Vnější rozměry (mm): 87 x 128 x 12,4

Cerbo GX Introduction

Unboxing the new Cerbo GX & GX Touch 50 screen