Victron Energy PC rozhraní MK3-USB

Neohodnoceno
Značka: Victron Energy
Počítačové rozhraní MK3-USB (VE.Bus do USB) slouží pro softwarové nastavení měničů řady Phoenix a měničů/nabíječek řady MultiPlus a Quattro
Dostupnost obvykle skladem, expedice do 7 dnů
Možnosti doručení
Kód: E7729
1 928 Kč 1 593,39 Kč bez DPH
Victron Energy PC rozhraní MK3-USB
Neohodnoceno
Značka: Victron Energy
Victron Energy PC rozhraní MK3-USB
Doprava zdarma

Počítačové rozhraní MK3-USB slouží k softwarovému nastavení měničů řady Phoenix a měničů/nabíječek řady MultiPlus a Quattro. Všechna tato zařízení mají standardní nastavení z výroby. Pro změnu standardního nastavení slouží toto rozhraní.

Lze měnit parametry jako hodnoty napětí pro odpojení a opětovné připojení zátěže, charakter nabíjecího napětí, charakter připojování k síti v závislosti na napětí akumulátorů nebo odběru a mnoho dalšího. Na jedné straně konektor USB (samec) pro připojení k počítači, na druhé straně je zdířka pro připojení UTP kabelu RJ45 (není součástí dodávky), kterým se připojuje k nastavovanému zařízení. Jedná se o volitelné zařízení, které není pro chod nastavovaných zařízení bezpodmínečně nutné.

Nastavovací software je dostupný zdarma na stránkách výrobce nebo přímo zde pod textem. Lze si ho vyzkoušet i bez tohoto rozhraní a nastavovaného zařízení.

Stáhnout VE Configuration tools pro produkty VE.Bus.

Doplňkové parametry

Kategorie: OVLÁDÁNÍ A MONITORING
Záruka: 60 měsíců
Hmotnost: 0.2 kg
Produktové číslo výrobce: ASS030140000

How to configure a Victron MultiPlus with VictronConnect using an MK3-USB adapter

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: